29 Kasım 2007 Perşembe

Helin AVŞAR ve Paris HİLTON markaları

Hülya Avşar'ın kızkardeşi Helin AVŞAR sağolsun arzı mükemmel bir insan arz diyince ondan arsızı yok soyunmak derseniz soyunmak yatmak derseniz yatmak onda tabi bu kadar üretken bir kadın olupda bu halka arzlardan sonra talep patlaması yaşamaması imkansız olarak görülür.

Bugün özel davetlerde en çok aranan kadın olarak övünmekte . Hatta övünmeyi bırakıp Marka olduğunu iddia etmekte ve marka olmanın yolunuda kısaca bu yazıda anlatmakta;

Sevişerek marka olun!AlIn size bir anonim tarif: Bir partide bir kız gördünüz. Hemen yanına gidip ‘Harika sevişirim’ derseniz bu doğrudan pazarlamadır. Arkadaşlarınız bir partide sizi gösterip ‘Şu çocuk harika sevişiyor’ derse bu reklamdır. Kızın yanına gidip telefon numarasını ister, ertesi gün aradığınızda ‘Ben harika sevişirim’ derseniz, bu tele-marketingdir. O kıza dolaşmayı teklif eder ve ‘Bu arada harika sevişirim’ derseniz, bu halkla ilişkilerdir. Bir partide kız sizi görüp, yanınıza gelerek ‘Duydum ki harika sevişiyormuşsunuz’ derse işte o zaman marka olmuşsunuzdur

Serbest piyasanın gözünü seveyip. Hala üç kuruşluk gazetelerin 3 kuurşluk köşelerinde yazan gazetecilerden serbest piyasayı ögrenip yada eleştiren insanları bir gün Helin AVŞAR gecesine davet etmek lazım.

Ekonomitürk'de bir sokak kedisi var (BARIŞ) bu arkadaşta marka olmak için kaynağı büyüklere saldırmakta saldırdıkça marka olacağını düşünüyor. Bizde diyoruz Kaynağı büyüklerle ugraşacağına kaynagı yerinde olanı elde etmeye çalışsa o kaynağı büyüklere haber olur.

Hiç yorum yok: